Obsah

Úspěchy hudebního oboru

Školní rok 2018/2019

Školní kolo soutěže v komorní hře smyčcových nástrojů, 25. 1. 2019 ZUŠ Valašské Klobouky

Zúčastnily se 4 soubory (11 soutěžících). Do Okresního kola postoupily 3 soubory. Všechny připravila paní učitelka Bohumila Stillerová.

 

Školní kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů, 30. 1. 2019 ZUŠ Valašské Klobouky

Soutěžily 4 soubory dřevěných dechových nástrojů a 1 soubor žesťových nástrojů (celkem 14 soutěžících). Do Okresního kola postoupili všichni účastníci. Soutěžící připravili páni učitelé Pavel Macháč, Jan Fojtů, Karol Chamaj a Michal Divoš.

 

Okresní kolo soutěže v komorní hře smyčcových nástrojů, 12. 2. 2019  ZUŠ Morava Zlín

1. cena houslové duo (Alžběta Šobáňová, Ema Vajdíková)

2. cena houslové trio (Viktorie Lukács, Vít Kratochvíl, Elisabeth Anna Šerá) a barokní soubor (Dominik Tomeček, Erik Belák, Veronika Slováková, David Hrubčík)

 

Okresní kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů dřevěných,  19. 2. 2018  ZUŠ  Slavičín

1. cena s postupem do Krajského kola: klarinetové trio (Kryštof Kašša, Ludmila Macháčová, Marek Polách), klarinetové trio (Martin Dohnal, Eliška Švachová, Libor Častulík) ze třídy Pavla Macháče, žesťový kvartet (Filip Karbus, Marie Fritschková, Karel Švach, Jan Švach) ze třídy Michala Divoše.

2. cena  klarinetové duo (Vojtěch Liška, Alexandr Mužikovský) ze třídy Jana Fojtů

3. cena  flétnové duo (Tereza Poláchová, Kamila Ptáčková) ze třídy Jana Fojtů

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů dřevěných,  19. 3. 2019  ZUŠ  Kroměříž

1. cena: klarinetové trio (Kryštof Kašša, Ludmila Macháčová, Marek Polách)

2. cena: klarinetové trio (Martin Dohnal, Eliška Švachová, Libor Častulík)

Soutěžící jsou ze třídy pana učitele Pavla Macháče

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů žesťových,  21. 3. 2019  ZUŠ  Uherské Hradiště

2. cena: žesťový kvartet (Filip Karbus, Marie Fritschková, Karel Švach, Jan Švach) ze třídy    Michala Divoše.

 

 

Školní rok 2017/2018

Školní kolo soutěže ve zpěvu, 19. 1. 2018 ZUŠ Valašské Klobouky

Zúčastnilo se 8 soutěžících (Mariana Florová, Michaela Burdová, Kristýna Patrnčiaková, Vlasta Maryášová, Aneta Bližňáková, Zuzana Havlíková, Jana Chovancová,  Monika Bartošáková). Do Okresního kola postoupily 4 zpěvačky. Všechny připravila paní učitelka Radmila Menšíková.

 

Školní kolo soutěže ve hře dechových nástrojů, 30. 1. 2018 ZUŠ Valašské Klobouky

Soutěžili 3 hráči na zobcovou flétnu (Alexandr Mužikovský, Barbora Kučerová, Nela Bližňáková), 6 trumpetistů (Václav Holba, Tereza Jahodová, Pavel Solař, Tomáš Zůbek, Marie Fritschková , Filip Karbus), 1 hráč na tenor (Jakub Častulík), 1 hráč na tubu (Jan Švach), 1 flétnistka (Tereza Poláchová) a 4 klarinetisté (Vojtěch Liška, Ludmila Macháčová, Marek Polách, Kryštof Kašša). Do Okresního kola postoupili všichni účastníci.

 

Okresní kolo soutěže ve zpěvu, 15. - 16. 2. 2018  ZUŠ Rudolfa Firkušného Napajedla.

1. cena s postupem do Krajského kola: Mariana Florová,  Zuzana Havlíková

1. cena bez postupu  Michaela Burdová

2. cena  Monika Bartošáková

 

Okresní kolo soutěže ve hře dechových nástrojů dřevěných,  2. 3. 2018  ZUŠ  Slavičíně

1. cena s postupem do Krajského kola: Ludmila Macháčová, Marek Polách, Kryštof Kašša (klarinet) ze třídy Pavla Macháče

2. cena  Vojtěch Liška (klarinet) ze třídy Jana Fojtů

3. cena  Tereza Poláchová (příčná flétna) ze třídy Jana Fojtů

 

Okresní kolo soutěže ve hře na zobcovou flétnu, 6. 3. 2018  ZUŠ Harmonie Zlín

3.cena: Alexandr Mužikovský, Barbora Kučerová ze třídy Jana Fojtů

čestné uznání Klára Bližňáková ze třídy Michala Divoše

 

Okresní kolo soutěže ve hře dechových nástrojů žesťových, 8. 3. 2018  ZUŠ Valašské Klobouky

1. cena s postupem do Krajského kola: Jan Švach (tuba) ze třídy Karola Chamaje

2. cena:  Tereza Jahodová, Pavel Solař, Tomáš Zůbek, Marie Fritschková (trubka) ze třídy Michala Divoše, Jakub Častulík (tenor) ze třídy Karola Chamaje

3. cena:  Filip Karbus (trubka) ze třídy Michala Divoše

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje žesťové organizovala naše škola. Poděkování městu Valašské Klobouky za finanční přispění, paní starostce Elišce Olšákové za příjemné zahájení soutěže.

 

Krajské kolo soutěže ve zpěvu, 23. 3. 2018  ZUŠ Karolinka

2. cena: Zuzana Havlíková

3. cena: Mariana Florová

Soutěžící připravila paní učitelka Radmila Menšíková

 

Krajské kolo soutěže ve hře dechových nástrojů dřevěných, 27. 3. 2018  ZUŠ Kroměříž

1.cena s postupem do Ústředního kola: Kryštof Kašša (klarinet)

2. cena:  Marek Polách (klarinet)

3. cena: Ludmila Macháčová (klarinet)

Soutěžící jsou ze třídy pana učitele Pavla Macháče

 

Krajské kolo soutěže ve hře dechových nástrojů žesťových, 28. 3. 2018  ZUŠ Malenovice

2. cena: Jan Švach (tuba) ze třídy pana učitele Karola Chamaje

 

Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje 3. - 6.5. 2018, ZUŠ J. Hanuše Praha

2. cena: Kryštof Kašša (klarinet) ze třídy p.uč. Pavla Macháče