Obsah

O škole

Hudebka1-300x226Základní umělecká škola ve Valašských Kloboukách byla založena 1.1.1955. Od roku 2004 je příspěvkovou organizací Zlínského kraje, který pro potřeby školy odkoupil od posledního majitele Bratmannovu vilu, kde má škola kmenové sídlo. Vyučuje se zde všem čtyřem uměleckým oborům – hudebnímu, výtvarnému, tanečnímu a literárně dramatickému. Škola poskytuje vzdělávání i na dalších místech – Brumov-Bylnice (hudební), Újezd (hudební, výtvarný), Drnovice (hudební, výtvarný), Vlachovice (hudební), Štítná nad Vláří (hudební, výtvarný), Návojná (hudební), Francova Lhota (hudební). Škola vyučuje dle platného Školního vzdělávacího plánu s motivačním názvem  „ Vidět a být viděn, slyšet a být slyšen“.

Aktuálně

04.09.2020

OPATŘENÍ ZUŠ VALAŠSKÉ KLOBOUKY VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ SITUACI.

Opatření ZUŠ Valašské Klobouky.

Detail Aktuality

29.06.2020

NAŠE ZPĚVAČKA NA VELEHRADĚ

V programu letošního Benefičního koncertu Lidí dobré vůle, který se tradičně uskuteční na Velehradě vystoupí také naše žačka Zuzana Havlíková ze třídy paní učitelky Radmily Menšíkové. Koncert můžete sledovat v přímém přenosu České televize a Českého rozhlasu v sobotu 4.července ve 20 hodin.

Detail Aktuality

15.06.2020

ZAHRADNÍ SLAVNOST

V neděli 21.června 2020 od 16.00 hodin proběhne na zahradě ZUŠ Zahradní slavnost 2020. Toto setkání pořádá ZUŠ Valašské Klobouky ve spolupráci se spolkem Přátelé houslí a je součástí Klobuckého kulturního léta. V programu vystoupí žáci a učitelé Základní umělecké školy a jako host Laugaricio Quartet ze Slovenska. Srdečně zveme všechny příznivce dobré zábavy.

Detail Aktuality

12.06.2020

ZÁPIS DO ZUŠ PRODLOUŽEN

Vážení rodiče, vzhledem k mimořádně závažným a nepředvídatelným okolnostem, které nás všechny zasáhly prodlužujeme termín Zápisu do naší Základní umělecké školy až do konce prázdnin.

Detail Aktuality

11.06.2020

ZÁVĚREČNÝ KONCERT ZUŠ

Ve čtvrtek 18.června 2020 se v rámci Klobuckého kulturního léta uskuteční Závěrečný koncert ZUŠ Valašské Klobouky. Koncert proběhne od 17.00 hodin v KD Klobučan. Srdečně zveme všechny rodiče našich žáků a příznivce Základní umělecké školy.

Detail Aktuality